Yaşam şartları olumsuz olanlara,
karanlıkta kalanlara, bir nebze IŞIK OL’ anlar

Vizyonumuz


Günümüzün en büyük krizlerinden biri olan yokluğun ne kadar farkındayız? Dünyanın yarısı açlık ve yoksulluktan ölümü beklerken diğer yarısı yediği şeyleri eritmek için uğraşıyor. Modern diye övündüğümüz çağımızda gıdaya, sağlığa, barınmaya ulaşamamak ne demek kaçımız biliyoruz? Bir canlının yaşamından daha önemli hiçbir şeyin olmadığına inanan biz bu büyük soruna çözüm mü olacağız, yoksa kafamızı çevirip gözümüzü mü kapatacağız?

Misyonumuz


Bize düşen sorumlulukların farkındayız.
Her birimiz, farkında olmadan israf ettiğimiz şeylerin çok az bir kısmını olmayanın hakkı diyerek ayırsak, kim bilir kaç kişinin hayatına dokunacağız! Yoksulun bizdeki hakkını bahanelere sığınmadan teslim etmeye, gecemizi de gündüz gibi görmeye devam edip çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Biz Kimiz?


Dünyamızın çaresizlik içindeki mazlumlarına Işık Olmayı kendimize misyon edinmiş, problemlerin el birliği ile çözüleceğine inanan eğitim ve yardım hareketiyiz. Gıda, barınma, eğitim ve sağlık ihtiyaçları için yolumuzu gözleyenlere emanetlerinizi birinci elden teslim ediyoruz.

Ekibimiz


Farklı alan ve kültürlerde yetişmiş insanların her geçen gün büyüyen bu iyilik hareketinde, aynı amaca odaklanan ve duyarsız kalamayan insanlar topluluğuyuz.

33

Su Kuyusu

160

İftar Yemeği

16

Gönüllü

460

Erzak Kolisi

 

Karanlıklara

Işık Ol!